תוכנית הכשרה במתן ייעוץ
אישי למנהלים

ייעוץ אישי למנהלים זו אומנות. הלמידה בתכנית מקנה מודל עבודה פרקטי של ייעוץ אישי לשיפור ביצועי המנהל.

הסביבה הארגונית דינאמית. מהפכה רודפת מהפכה. שינוי הפך לאורח חיים. סדרי עולם משתנים ומטלטלים את שוק העבודה. מציאות זו דורשת מהמנהלים הסתגלות והתאמה אינסופית, פיתוח כישורים מתמיד, יכולות קוגניטיביות ורגשיות ויכולת לנהל ולהנהיג שינוי ושיפורים ברוח השעה. בזירה הארגונית החדשה מנהלים שיאמצו גישות ניהוליות פורצות דרך הם בעלי סיכויי הצלחה גבוהים יותר. על מנת להכשיר עצמם לאתגרים אילו יותר ויותר מנהלים נעזרים בייעוץ אישי למנהלים ונהנים מלמידה אישית, אינטימית ומתואמת לצרכים הייחודיים שלהם.

יעוץ אישי למנהלים משמש ככלי עבודה מרכזי של מנהלים, יועצים ארגוניים ואנשי משאבי אנוש. הייעוץ האישי שימושי במצבים בהם מנהל מעוניין בפריצת דרך אישית, פיתוח אישי או נמצא במעברים וצריך עזרה – מעבר תפקיד, קידום או פיטורין. הייעוץ האישי מקדם מנהלים גם במצבים של שינוי – שינוי ארגוני, שינוי טכנולוגי, שינויים אישיים בצוות, מיזוגים או במצבים של משבר, צמצום ארגוני ועוד. עם התפתחות המודעות לעזרה ולערך המוסף הגבוה של קבלת יעוץ אישי, במקביל להתפתחות "פסיכולוגית האני" השמה במרכז את האדם והתפתחותו, נוצר ביקוש גבוה של מנהלים לקבלת יעוץ אישי.

תכנית זו פועלת תחת החסות האקדמית של בית ספר ברוך איבצ'ר לפסיכולוגיה והתכנית בהתנהגות ופיתוח ארגונים בשיתוף עם הכשרת מנהלים ולימודי החוץ של המרכז הבינתחומי הרצליה. משתתפי התכנית יקבלו תעודה מטעם "הכשרת מנהלים ולימודי חוץ המרכז הבינתחומי הרצליה".

בתכנית ישתפו אותנו מחוויותיהם כיועצים למנהלים בכירים מהמגזר הפרטי, הציבורי והעמותות בניהם אריאלה שינא סמנכ"לית משאבי אנוש מייקרוסופט, מרים שילר מנכ"לית מרכז סיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית תל אביב ועוד.

למי מיועדת התכנית?
מנהלים (מנהלים של מנהלים ומנהלים של פרופסיונאליים) יועצים ארגוניים, אנשי משאבי אנוש, מפקחים. בעלי תואר שני ומעלה או בעלי תואר ראשון וניסיון ניהולי משמעותי או ניסיון במשאבי אנוש.

מועד סיום הרשמה: 29.8.19

לאתר התכנית >

לפרטים נוספים  Idc.mct@gmail.com | 054-5964616 

פתיחת התכנית מותנית בכפוף למספר משתתפים מינימלי

ניהול אקדמי

מועד פתיחה

5.9.19

בין המרצים

לפרטים נוספים

יש להכניס שם פרטי

יש להכניס שם משפחה

יש להכניס כתובת דוא"ל

יש להכניס מספר טלפון