תוכנית הגל החדש בפסיכותרפיה

תכנית הגל החדש בפסיכותרפיה היא תכנית לימודים תלת-שנתית (בית-ספר לפסיכותרפיה) אשר שמה לה למטרה להרחיב ולהעשיר את יכולותיהם הטיפוליות של הלומדים/ות בה בהתאם לידע המקצועי הרב שנרכש בשנים רבות של מחקר בתחום הפסיכותרפיה.

התוכנית שמה לעצמה למטרה לסייע בגיבושו וזיקוקו של קולם המקצועי ודרכי עבודתם הקלינית של הלומדים-ות בה, אך יותר מכך – התוכנית היא בית מקצועי חם לקהילת מטפלות ומטפלים אינטגרטיביים (שעובדים באופן מונחה מחקר, מבוסס חוויה וממוקד התקשרות ורגש) – קהילה אינטגרטיבית חיה, לומדת ותוססת אשר מתפתחת בשנים האחרונות במרחב הטיפולי המקומי. התכנית מעמיקה את היכולות הקליניות של בעלי מקצועות הטיפול בגישות האינטגרטיביות המובילות תוך הסתמכות על מגמות עכשוויות במחקר בפסיכואנליזה וב-CBT.

למי מיועדת התכנית?
התכנית מיועדת לפסיכולוגים קליניים, שיקומיים, רפואיים, חינוכיים והתפתחותיים (ולמתמחים במקצועות אלה אחרי שנתיים התמחות לפחות), עובדים סוציאליים קליניים, פסיכיאטרים מומחים (ומתמחים בשלב מתקדם), מטפלים בהבעה וביצירה בעלי תואר שני ופסיכותרפיסטים בעלי תואר שני טיפולי. על הנרשמים להיות בעלי ניסיון קליני כולל של כארבע שנים (בכלל זה נספרות גם השנתיים של פרקטיקום קליני תחת הדרכה) וכן מגע עכשווי עם מטופלים איתם ניתן ליישם את גישות הטיפול הנלמדות.

לימודים תלת שנתיים המתקיימים בימי ג' בין השעות 16:30-21:45

לאתר התכנית >

לפרטים נוספים  Register-therapy@idc.ac.il 

פתיחת התכנית מותנית בכפוף למספר משתתפים מינימלי

ניהול אקדמי

בין המרצים

לפרטים נוספים

יש להכניס שם פרטי

יש להכניס שם משפחה

יש להכניס כתובת דוא"ל

יש להכניס מספר טלפון