לפגוש את מקבלי ההחלטות של היום
כדי לשנות את המחר

פורום מנכ"לים | המועדון הכלכלי של הבינתחומי

30 מנכ"לים, יו"רים ודירקטורים ידונו בפורום פנימי סגור בנושאים החמים ובמגמות העוצמתיות ביותר המעצבות את ההווה והעתיד העסקי של מדינת ישראל. הפורום כולל מושבים עם בכירי האקדמיה והתקשורת בשילוב מפגשים בלשכתן של דמויות מפתח מהמובילות והמשפיעות בישראל, לצד ביקורים מעוררי השראה במקומות בהם מתקבלות ומוכרעות החלטות קריטיות שהגישה אליהם כמעט ובלתי אפשרית.

לפורום מנכ"לים 3 צירים:

כנס פתיחה
רצף מושבים שיתמקדו בנושאים המאקרו-כלכליים המשפיעים ביותר על מקבלי ההחלטות בישראל וייבחנו בדגש על הזווית האקדמית והזווית התקשורתית. בכל מושב ירצו איש אקדמיה מוביל ועיתונאי בכיר. בין הנושאים שידונו, הם לא יחליטו: יחסי תקשורת. הון. שלטון. שורשי השחיתות: כרוניקות של שחיתות בעולם ופסיכולוגיה של השחיתות. מקיאווליזם רשתי: הפוליטיקה של המידע. הכלכלה החדשה: הפילוסופיה של הבלוקצ'ין ושירת הברבור של הבנקים.  עלייתם של המודרים: השוליים כובשים את המיינסטרים.

מפגשי שולחן עגול
מפגשים אישיים ומרתקים עם מקבלי ההחלטות המובילים בישראל בלשכתם. שיח אינטראקטיבי סביב שולחן עגול אשר יאפשר דיאלוג חופשי, פורה וגלוי על הסוגיות הבוערות המשפיעות על ההווה והעתיד של העולם העסקי והמדיני.

כנס הרצליה ה-19
הבמה המרכזית בישראל  לליבון סוגיות מדיניות, שמכנסת אישים רמי דרג מהארץ ומהעולם בתחומי הממשל, העסקים והאקדמיה, לדיון בסוגיות הלאומיות, האזוריות והעולמיות שעל סדר היום

ההשתתפות בפורום כרוכה בדמי חברות שנתיים ובאישור המנהלים האקדמיים

ניהול אקדמי

מועד פתיחה

19.5.19

בין המרצים

לפרטים נוספים
להרשמה לקורס >

יש להכניס שם פרטי

יש להכניס שם משפחה

יש להכניס כתובת דוא"ל

יש להכניס מספר טלפון

פרטים אישיים:

יש להכניס שם חברה

יש להכניס תפקיד

יש להכניס מספר תעודת זהות

יש להכניס מספר ח.פ.או ע.מ.

{{codeErrorText}}

יש להכניס שם פרטי

יש להכניס שם משפחה

יש להכניס כתובת דוא"ל

יש להכניס מספר טלפון

יש להכניס שם איש קשר

אישור רישום והסכמה לתנאים
כתובת למשלוח החשבונית:

יש להכניס רחוב

יש להכניס מספר

יש להכניס כתובת עיר

יש להכניס מיקוד

יש להכניס שם